Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 11 stycznia br. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego. Wszystkich, którzy go rozpoznają, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Grunwaldu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 11 stycznia br. w Poznaniu. Jak ustalili policjanci nieznany mężczyzna wszedł za pokrzywdzonym na klatkę schodową, w miejscu jego zamieszkania, a następnie groził mu nożem, zranił go i zabrał portfel z zawartością pieniędzy w kwocie kilku tysięcy złotych, dokumentów i kart płatniczych.  

Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego o ten czyn mężczyzny.  

Wszystkich, którzy rozpoznają ten wizerunek prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony