Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży słuchawek. Do zdarzenia doszło 11 maja br. w sklepie przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży słuchawek marki Huawei Freebuds o wartości blisko tysiąca złotych. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 11 maja br. w sklepie przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Sprawca zabrał towar z półki, wyjął słuchawki z opakowania, schował je do kieszeni i wyszedł ze sklepu nie płacąc za nie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony