Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Poszukiwani sprawcy rozboju - aktualizacja zdjęć

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 4 kwietnia br. na terenie Poznania. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Grunwaldu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 4 kwietnia br. Tego dnia, około godz. 16.00 pokrzywdzony, który jest osobą niepełnosprawną, wyszedł z pracy przy ul. Grochowskiej w Poznaniu. Na chodniku zostal zaczepiony przez trzech nieznanych mu mężczyzn, którzy zerwali mu słuchawki marki Audiotechnika z głowy, a następnie jeden ze sprawców uderzył go ręką w skroń.   

Policjanci dysponują materiałem dowodowym w postaci nagrań z kamer monitoringu. Zabezpieczyli materiał video, który zarejestrował wizerunki trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony