Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Kradzież na Rynku Łazarskim! Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 12 marca br. na Rynku Łazarskim w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Grunwaldu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 12 marca br. na Rynku Łazarskim w Poznaniu. Sprawcy wykorzystali moment nieuwagi kierowcy samochodu dostawczego Iveco, który rozładowywał towar na targowisku i ukradli saszetkę z zawartością pieniędzy, dokumentów, kart bankomatowych oraz telefonu komórkowego marki Samsung. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn. To oni może mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony