Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego. Do zdarzenia doszło 5 lutego br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch padów do konsoli Xbox. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 5 lutego br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11/12 lub 112.

Marta Mróz 

  • mężczyzna jest średniego wzrostu, około 35-30 lat, ubrany w niebieskie dżinsy, czarną bluzę, sportowe buty, w ręku trzyma papierową torbę na zakupy, a na twarzy ma założoną maseczkę zasłaniającą usta i nos
Powrót na górę strony