Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży zegarków oraz odzieży. Do zdarzenia doszło 10 stycznia br. w sklepie przy ul. Maltańskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch zegarków oraz markowej odzieży na łączną kwotę ponad 1500 zł. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 10 stycznia br. w sklepie na terenie galerii handlowej przy ul. Maltańskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11/12 lub 112.

Marta Mróz 

  • mężczyzna w wieku  ok. 35 lat, ubrany w dżinsy, sportowe, czarne buty, maseczkę na twarzy zasłaniają usta i nos,  ma założoną zimową kurtkę z kożuchem wokół kaptura
Powrót na górę strony