Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Kradzież sklepowa. Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Stare Miasto w prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży. Do zdarzenia doszło 2 kwietnia br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych ubrań na kwotę blisko 1500 zł. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 2 kwietnia br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. 

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki kobiety i mężczyzny, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77 143-47 czynnym w godzinach 7:00-15:00 oraz pod numerem 47 77 124-11 czynnym całodobowo. 

Marta Mróz 

  • mężczyzna w wieku ok. 40 lat, ubrany w ciemną kurtkę, czerwoną bluzę, ciemne niebieskie spodnie, buty sportowe, bordowo czarne, maseczka na twarzy zasłaniająca usta i nos, torba na ramię przepasana przez ramię

kobieta około 40 lat, jasne - blond włosy, ubrana w niebieskie spodnie, brązowe, połyskujące buty, zieloną jaskrawą bluzę, ciemną kurtkę, kolorową maseczkę na twarzy,  ma torbę przewieszoną przez ramię
Powrót na górę strony