Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Kradzież wózka dziecięcego. Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto zajmują się sprawą kradzieży wózka dziecięcego. Do zdarzenia doszło 17 marca br. przy ul. Grobla w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety z dzieckiem, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży wózka dziecięcego marki Bebetto o wartości blisko tysiąca złotych. Zdarzenie miało miejsce 17 marca br. przy ul. Grobla w Poznaniu.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek kobiety z dzieckiem na rękach. To ona może mieć związek z tą sprawą.

Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 143 56 (prowadzący sprawę) lub telefonem czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu. 

Aktualizacja: Tożsamość sprawcy została ustalona. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony