Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Komorniki - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji w Komornikach poszukują sprawcy kradzieży drobnego sprzętu elektronicznego. Do zdarzenia doszło w okresie od 16 lipca do 24 sierpnia 2021 r. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Wszystkich, którzy go rozpoznają prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Komornikach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży słuchawek bezprzewodowych, głośnika oraz powerbanków na łączną kwotę blisko tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło w okresie od 16 lipca do 24 sieprnia 2022 r. w markecie w miejscowości Komorniki.  

Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, który zarejestrował wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tymi kradzieżami. 

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komornik pod całodobowym numerem telefonu 47 77 148 90 47 77 145 39  lub 500 370 008.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony