Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież sklepowa. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru. Do zdarzenia doszło 12 lutego br. w sklepie przy ul. Maltańskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 9 sztuk - kart pamięci do sprzętu elektronicznego o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 12 lutego br. w sklepie na terenie centrum handlowego przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11/12 lub 112.

Marta Mróz 

  • 1 z mężczyzn ubrany w dżinsy, czarne, sportowe buty, czerwoną bluzę z kapturem, czarny bezrękawnik, w lewej ręce trzyma torbę od prezentu, ręce ma schowane w kieszeni od spodni, na twarzy maseczkę zasłaniającą usta i nos, a na głowie czarną, zimową zimową
2 mężczyzna ma białe, sportowe buty, jasne dżinsy,  pikowaną szarą kurtkę z kapturem, czarne rękawiczki, torbę przewieszoną przez ramię, maseczkę na twarzy zasłaniającą usta i nos, czarne włosy przeczesane na jeden bok
Powrót na górę strony