Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Oszustwo metodą na Blik. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na BLIK. Do zdarzenia doszło 11 stycznia br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Północy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na BLIK. Jak ustalili policjanci do zdarzenia 11 stycznia br. w Poznaniu. Sprawca w rozmowie telefonicznej z kobietą podał się za pracownika banku i wyłudził od pokrzywdzonej kody BLIK, a następnie wypłacił z bankomatu znajdującego się na Osiedlu Pod Lipami w Poznaniu (przy pawilonie handlowym) kilka tysięcy złotych z jej konta bankowego.  

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ pod całodobowym numerem telefonu 47 77 146-11, a także pod numerem 47 77 146 28 czynnym od 7:00 – 15:00.

Marta Mróz 

  • mężczyzna w wieku ok. 25 lat, ubrany w granatową kurtkę - pikowaną, ciemne spodnie, ciemne buty z białymi wstawkami, na głowie miał kaptur,  a na twarzy białą maseczkę zasłaniającą usta i nos
Powrót na górę strony