Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum oraz kosmetyków. Do zdarzenia doszło w okresie od czerwca do września 2021 r. w sklepie przy ul. Opieńskiego w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Północy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum oraz kosmetyków. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło w okresie od 8 czerwca do 1 września 2021r. w sklepie przy ul. Opieńskiego w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ pod całodobowym numerem telefonu 47 77 146-11, a także pod numerem 47 77 146 88 czynnym od 7:00 – 15:00.

Marta Mróz 

  • kobieta w wieku ok. 40-50 lat, normlanej budowy ciała, włosy spięte w kok, ubrana w jasną bluzkę, ciemne spodnie do kostek, ciemne buty typu balerinki, przez lewe ramię ma przewieszoną ciemną torbę, a na twarzy maseczkę zasłaniającą usta i nos, na bluzce ma przewieszone okulary korekcyjne
Powrót na górę strony