Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież torby. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy kradzieży torby z zawartością rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 5 listopada 2021 r. na terenie centrum handlowego przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Wszystkich, którzy go rozpoznają prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży torby z zawartością rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 5 listopada 2021 r. na stoisku sprzedażowym w centrum handlowym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Każdego kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu – 47 77 121-11 lub 47 77 123-12. 

Marta Mróz 

  • mężczyzna ubrany w pomarańczową kurtkę  z kapturem na głowie, ciemnym plecakiem na plecach, ciemnych spodniach i sportowych butach
    wizerunek podejrzewanego mężczyzny
  • mężczyzna ubrany w pomarańczową kurtkę  z kapturem na głowie, ciemnym plecakiem na plecach, ciemnych spodniach i sportowych butach
Powrót na górę strony