Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto szukają mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie rozboju z przedmiotem przypominającym broń. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą czynności w sprawie usiłowania rozboju, do którego doszło 4 grudnia 2021 roku w Poznaniu w sklepie spożywczym. Nieustalony mężczyzna groził pokrzywdzonemu przedmiotem przypominającym broń, żądając pieniędzy. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie z czerwonymi wstawkami na bokach nogawek do wysokości kolan, jasny pasek, na lewym udzie spodnie posiadają wszyty emblemat marki, na plecach plecak. Z wyglądu mężczyzna może mieć 20-25 lat, szczuplej budowy ciała.

Osoby posiadające informacje na temat tożsamości tego człowieka, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem tel. 47 77 124 33 lub 47 44 124 11.

Film polwiejskaa.mp4

Pobierz plik polwiejskaa.mp4 (format mp4 - rozmiar 14.63 MB)

Powrót na górę strony