Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie dokonania nieautoryzowanych transakcji kartą bankomatową. Do zdarzenia doszło 1 stycznia 2022 r. na terenie Poznania. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Grunwaldu prowadzą postępowanie w sprawie dokonania kilku nieautoryzowanych transakcji utraconą przez pokrzywdzonego kartą bankomatową. Do zdarzenia doszło 1 stycznia 2022 r. w Poznaniu. Sprawca zapłacił nią za zakupy zrobione w kilku ogólnospożywczych sklepach w rejonie Grunwaldu.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały mężczyznę. To on może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11. 

Aktualizacja: Tożsamość mężczyzny została ustalona. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony