Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz osobę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy oszustwa. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia 2021 roku. Sprawca podszywając się pod pracownika banku wypłacił z konta osoby poszkodowanej pieniądze. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Dodatkowo zarejestrowany został również znak szczególny w postaci tatuażu na prawej ręce. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w jednej z placówek bankowych na terenie Poznania. Mężczyzna podając się za pracownika banku, wypłacił z konta osoby poszkodowanej pieniądze, powodując tym samym straty na kwotę 2000 zł. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. Ponadto na nagraniu widoczny jest również tatuaż w kształcie tarczy zegara znajdujący się na prawej dłoni. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefony 47 77 123-11 lub 47 77 158-00 czynnym w godzinach 7:00-15:00.

Łukasz Kędziora
 

Powrót na górę strony