Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Oszustwo metodą na BLIK. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy dokonania oszustwa. Do zdarzenia doszło na terenie Poznania. Sprawca oszukał osobę pokrzywdzoną metodą na BLIK, a następnie wypłacił pieniądze z konta bankowego. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, którzy może mieć związek z tym przestępstwem. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa dokonanego metodą na BLIK. Do zdarzenia doszło na terenie Poznania. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca nakłonił osobę poszkodowaną do wygenerowania kodu BLIK, a następnie z jej konta wypłacił pieniądze. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto  pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11. 

Łukasz Kędziora
 

Powrót na górę strony