Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Oszustwo metodą na BLIK. Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto w Poznaniu poszukują sprawcy oszustwa. Do zdarzenia doszło 1 grudnia 2021 r. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek młodej kobiety, która może mieć związek z tym przestępstwem. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na BLIK. Zdarzenie miało miejsce 1 grudnia 2021 r. w Poznaniu.

Policjanci ustalili, że nieznana osoba doprowadziła zgłaszającą do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że skontaktowała się z nią za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym, a następnie wprowadziła w błąd, co do tożsamości osoby, której zgłaszająca przekazała kod BLIK. Następnie sprawczyni wypłaciła z jej konta bankowego pieniądze w kwocie tysiąca złotych.    

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek młodej kobiety. To ona może mieć związek z tą sprawą.

Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 143 56  (prowadzący sprawę) lub telefonem czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu. 

Marta Mróz 

  • kobieta w wieku ok 20- 25 lat, ma rozpuszczone blond, długie włosy, na głowie jasnoróżową czapkę i czarną kurtkę, śniadą cerę
  • kobieta w wieku ok 20- 25 lat, ma rozpuszczone blond, długie włosy, na głowie jasnoróżową czapkę i czarną kurtkę, śniadą cerę
Powrót na górę strony