Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło 11 grudnia 2021 r. na stacji paliw przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 134 litrów paliwa. Do zdarzenia doszło 11 grudnia 2021 r. ok. godziny 16.15 na stacji paliw przy ul. Bukowskiej w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejsterowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Sprawca zatankował olej napędowy do pojazdu Mercedes, a następnie odjechał nie płacąc za niego. Ponadto policjanci ustalili, że tablice rejestracyjne od tego pojazdu były kradzione.   

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz

Powrót na górę strony