Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież paliwa. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło 28 września 2021 roku na stacji benzynowej przy ulicy Bodawskiej w Poznaniu. Związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której zdjęcia publikujemy. Wszystkich, którzy rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa na stacji benzynowej przy ulicy Bodawskiej w Poznaniu. Do zdarzenia doszło 28 września 2021 roku. Sprawca przyjechał na stację samochodem marki Opel z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi, zatankował paliwo i odjechał nie płacąc za nie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek z tą sprawą.

Każdego kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu – 47 77 121-11 lub 47 77 123-12. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony