Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież sklepowa. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy kradzieży artykułów drogeryjnych. Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2021 r. w sklepie przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć kobieta, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2021 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek kobiety. To ona może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

  • kobieta w wieku ok 60-65 lat, ubrana w niebieska kurtkę, różowy szal, czarne spodnie, czarne buty, torebka czarna na ręce, kobieta ma blond, krótkie włosy
Powrót na górę strony