Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do piwnicy przy ulicy Sowiej w Poznaniu. Do zdarzenia doszło w okresie od 17 do 18 grudnia 2021 r. Związek z tym przestępstwem mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do piwnicy i kradzieży roweru marki DARTMOOR PRIMAL oraz hulajnogi XIAOMI. Do zdarzenia doszło od 17 do 18 grudnia 2021 r. przy ulicy Sowiej w Poznaniu. 

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunki dwóch osób - kobiety i mężczyzny, którzy mogą mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 158-07 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

  • mężczyzna ma czerwoną, zimową czapkę, skórzaną czarną kurtkę, czerwoną koszulkę pod kurtką, dżinsy, sportowe buty, twarz zasłoniętą ma kominem, siedzi na rowerze
  • kobieta ma jasne spodnie, czarną, zimową kurtkę, zieloną torbę na ramieniu zawieszoną, materiałowe zimowe, szare buty, na twarzy ma czarną maseczkę zakrywającą usta i nos, prowadzi hulajnogę
Powrót na górę strony