Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Widziałeś to zdarzenie? Rozpoznajesz ten samochód? Zadzwoń!

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło 13 grudnia 2021 r. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z tramwajem. Wszystkich, którzy posiadają istotne informacje na ten temat proszeni są o kontakt z policjantami z Nowego Miasta.

Policjanci z Komisaritu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 grudnia 2021 r. o godzinie 18.17 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II, a Baraniaka w Poznaniu.

Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Volkswagen Arteon wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu morotniczemu i doprowadził do zderzenia z tramwajem linii numer 17, a następnie odjechał. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna - pasażer tramwaju.  

Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z których wynika, że pasażerowie siedzący w tym tramwaju mogli wykonywać zdjęcia lub filmy z udziałem pojazdu sprawcy zdarzenia.  Wszystkie osoby, które posiadają istotne informacje na ten temat lub rozpoznają ten samochód proszeni są o kontakt z policjantami z Komisaritu Policji Poznań - Nowe Miasto tel. 47 77 123 11/ 12 lub 112 czynnymi całą dobę.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony