Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy kradzieży zegarka. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2021 r. na przystanku autobusowym przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zegarka marki Rolex Submariner o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2021 r. przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Nieznany mężczyzna podszedł do pokrzywdzonego, który stał na przystanku autobusowym, zerwał mu z ręki zegarek i uciekł. 

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

  • mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, czapkę z daszkiem z białym napisem szczupłej budowy ciała
Powrót na górę strony