Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież z włamaniem do kościoła. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do kościoła. Do zdarzenia doszło w okresie od 9 do 10 sierpnia 2021 r. na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego portret pamięciowy został sporządzony przez policjantów z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do kościoła i kradzieży z jego wnętrza gotówki w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w okresie od 9 do 10 sierpnia 2021 r. Sprawca włamał się do pomieszczenia znajdującego się na piątym piętrze budynku i ukradł pieniądze.   

Mężczyzna, którego wizerunek został opublikowany może mieć związek z tą sprawa. 

Każdy, kto rozpoznaje osobę z portretu pamięciowego lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony