Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 28 września ub. r. w tramwaju linii numer 3 w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 28 września ub. r. około godz. 20.00 w tramwaju linii numer 3 w trakcie przejazdu pomiędzy przystankami Centrum Handlowe M1, a Polanka. 

Tam, nieznany mężczyzna podszedł do zgłaszającego i dwukrotnie uderzył go w twarz, a następnie wyszedł z tramwaju na najbliższym przystanku. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. Podejrzewany miał zabandażowaną prawą dłoń, a w chwili wejścia do tramwaju palił papierosa. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

  • mężczyzna jest łysy, ubrany w czerwoną kurtkę, czarne spodnie, sportowe ciemne buty, szara bluzę z kapturem, prawą rękę ma zabandażowaną, a ponadto palił papierosa.
  • mężczyzna jest łysy, ubrany w czerwoną kurtkę, czarne spodnie, sportowe ciemne buty, szara bluzę z kapturem, prawą rękę ma zabandażowaną, a ponadto palił papierosa.
Powrót na górę strony