Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Grunwaldu poszukują sprawcy przywłaszczenia karty płatniczej i dokonania nią nieautoryzowanych transakcji. Do przestępstwa doszło 16 grudnia ub. r. w sklepach ogólnospożywczych przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Poznań – Grunwald zajmują się sprawą przywłaszczenia karty płatniczej, a następnie dokonania nią 9 nieautoryzowanych transakcji na kwotę kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło 16 grudnia ub. r. po godzinie 18.00 w dwóch sklepach ogólnospożywczych przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Grunwlad pod całodobowym numerem telefonu 47 77 121-11. 

Marta Mróz 

  • mężczyzna ma założoną zimową czapkę, na twarzy ma czarny zarost, ubrany jest w czarną kurtkę, czarne spodnie i sportowe ciemne buty. Przez ramię ma przewieszony plecak.
Powrót na górę strony