Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Uszkodzenie ciała. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto w Poznaniu poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 6 listopada 2021 r. w rejonie staromiejskiej starówki w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Zdarzenie miało miejsce 6 listopada 2021 r. przy ul. Rynkowej i 23 Lutego w Poznaniu. Napastnik uderzał pokrzywdzonego pięściami w twarz i kopał po całym ciele. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony doznał złamania żuchwy. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą.

Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 143 58  (prowadzący sprawę) lub telefonem czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu. 

Aktualizacja: Tożsamość mężczyzny została ustalona. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony