Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło 24 czerwca br. Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie dokonania rozboju. Do zdarzenia doszło 24 czerwca br. przy ul. Krańcowej w Poznaniu. Sprawca przestępstwa grożąc pokrzywdzonej użyciem przemocy zmusił ją do zakupienia sobie alkoholu za kwotę kilkudziesięciu złotych w pobliskim sklepie. Bezpośrednio po tym zdarzeniu oddalił się w kierunku Ronda Śródka. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą. 

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Marta Mróz 

  • mężczyzna wzrost ok. 180 cm, ubrany w kamizelkę puchową, bluzę z długim rękawem, dżinsy, sportowe buty
Powrót na górę strony