Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Komorniki - Kradzież portfela. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji w Komornikach poszukują sprawcy kradzieży portfela z zawartością dokumentów. Do zdarzenia doszło 6 października br. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Wszystkich, którzy go rozpoznają prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Komornikach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów - blankietu prawa jazdy, dowodu osobistego oraz dowodu rejestracyjnego od pojazdu. Do zdarzenia doszło 6 października br. o godz. 20.15 w markecie przy ul. Pocztowej w Komornikach.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą. 

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Komornik pod całodobowym numerem telefonu 47 77 148 90.

Marta Mróz 

  • mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, ma założoną czapkę z daszkiem na głowie, krótkie dżinsowe spodnie, bluzę z kapturem z długim rękawem w kolorze jasnobrązowym, sportowe buty, rozmawia przez telefon, a w ręku trzyma siatkę z zakupami
Powrót na górę strony