Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 23 czerwca br. na jednym z poznańskich osiedli. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Funkcjonariusze z Północy prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 23 czerwca br. na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, sprawca wysiadł na tym samym przystanku co poszkodowany, podszedł do niego i zażądał, aby ten oddał mu swój nowo zakupiony monitor. Kiedy mężczyzna odmówił wyrwał poszkodowanemu monitor z rąk, grożąc przy tym nożem, a następnie uciekł.  

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.
Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ pod całodobowym numerem telefonu 47 77 146-11, a także pod numerem 47 77 146-42 czynnym od 7:00 – 15:00.

Łukasz Kędziora

Powrót na górę strony