Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

NOWE MIASTO - ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? ZADZWOŃ!

Policjanci z poznańskiego Nowego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży wyrobów alkoholowych z jednego ze sklepów na ul. Bobrzańskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży wyrobów alkoholowych z jednego ze sklepów na ul. Bobrzańskiej w Poznaniu. Do zdarzenia doszło 3 października br.

Jak ustalili policjanci, sprawców mogło być dwóch. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają tych mężczyzn, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112. Można też napisać e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Dominika Pupkowska-Bral

Powrót na górę strony