Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Północ prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mebli tapicerowanych. Do zdarzeń doszło trzykrotnie na terenie sklepu przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą. Wszystkich, którzy go rozpoznają ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Północ prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia 77 sztuk mebli tapicerowanych oraz zniszczenia toalety męskiej poprzez rozbicie jej kamieniem. Do zdarzeń doszło 2 marca, 28 sierpnia oraz 1 grudnia 2021 r. w sklepie przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. Sprawca przemieszczał się po salonie i poprzez przecięcie niezidentyfikowanym ostrym narzędziem dokonał uszkodzeń mebli. 

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Podejrzewany ma około 40 lat, jest średniej budowy ciała i nosi okulary. Ma charakterystyczną łysinę czołową, a w dniu zdarzenia w okresie letnim ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem i krótkie spodnie. Twarz miał zasłoniętą maseczką.  

Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 77 146 39 lub dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 77 146 11/12 lub 112.

Aktualizacja: Tożsamość mężczyzny została ustalona. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony