Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Uwaga! Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kierowania gróźb wobec osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 20 września br. w Poznaniu. Związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek został opublikowany.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kierowania gróźb karalnych wobec osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 20 września 2021 r. Na skrzyżownaiu ulic Opolska, a Jarzębowa w Poznaniu do dziewczynki podszedł nieznany jej mężczyzna, który złapał ją za plecak i kierował wobec niej groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia.  

Z informacji przekazanych policjantom wynika, że związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której wizerunek został opublikowany. Podejrzewany to mężczyzna w wieku od 40 do 50 lat, szczupłej budowy ciała, który w dniu zdarzenia ubrany była w beżowy sweter i czarne spodnie. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 77 125 40 z Komisariatu Policji Poznań - Wilda lub dyżurnym jednostki 47 77 125 11 - czynne całodobowo.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony