Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Kradzież z pojazdu. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu poszukują sprawców kradzieży saszetki z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz dwóch telefonów komórkowych. Do zdarzenia doszło 1 września br. przy Rynku Bernardyńskim w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć - prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z zawartością gotówki, dokumentów tożsamości, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego od samochodu oraz dwóch telefonów komórkowych. Zdarzenie miało miejsce 1 września br. przy Placu Bernardyńskim w Poznaniu.

Jak ustalili policjanci, dwóch mężczyzn, którzy działali wspólnie zabrali saszetkę wraz z opisanymi rzeczami z wnętrza pojazdu marki Volkswagen Caddy zaparkowanego w tym rejonie.  

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki dwóch osób. To oni mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Każdego, kto rozpoznaje mężczyzn ze zdjęć lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 124-06 (prowadzący sprawę) lub czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu. 

Marta Mróz 

  • mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma zarost na twarzy, ubrany jest w czapkę z daszkiem na głowie, granatową sportową koszulkę, kamizelkę puchową w kolorze granatowym, spodnie materiałowe - brązowe i trampki biało- czarne, na pasie ma saszetkę w kolorze czarnym
  • mężczyzna jest w wieku ok. 30-40 lat, ma ciemne - czarne włosy i śniadą cerę, ma założoną czapkę z daszkiem w kolorze ciemnym na głowie, ma czarne spodnie materiałowe, ubrany ejst w bluzę na zamek, a przez ramię ma przewieszoną saszetkę, ma sportowe buty
Powrót na górę strony