Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie zmuszenia osoby do odstąpienia od czynności pod przymusem groźby. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w tramwaju linii numer 16 w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie zmuszenia osoby do określonego zachowania. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w tramwaju linii numer 16 na wysokości przystanku tramwajowego na Osiedlu Lecha w Poznaniu. 

Jak ustalili policjanci, sprawca podczas kontroli biletów wyciągnął nóż lub scyzoryk w kierunku kontrolera i zasugerował jego ewentualne użycie, jeśli mężczyzna nie odstąpi od prowadzonych czynności.  

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112. Można też napisać e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna ma założoną czapkę z daszkiem, czarny golf, ciemne spodnie, a przez ramię przewieszoną saszetkę
  • mężczyzna ma założoną czapkę z daszkiem, czarny golf, ciemne spodnie, a przez ramię przewieszoną saszetkę
Powrót na górę strony