Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Kradzież torby na dworcu - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torby z zawartością rzeczy osobistych oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 23 lipca br. na Dworcu PKP w Poznaniu. Związek ze sprawą mogą mieć osoby, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci z Komisariatu Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torby z zawartością telefonu komórkowego, portfela, pieniędzy, dowodu osobistego, karty płatniczej oraz biletów komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło 23 lipca br. na Dworcu PKP w Poznaniu, naprzeciwko kas biletowych.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzny i kobiety. To oni mogą mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Poznań-Wilda pod numerem 47 77 125-49, czynnym w godzinach 7:30-15:30 lub 47 77 125-11 całodobowo.

Marta Mróz 

  • kobieta ubrana jest w pomarańczową bluzkę na ramiączkach, niebieskie spodnie  - dżinsy, białe obuwie sportowe, na twarzy ma niebiską maseczkę zasłaniającą usta, jest korpulentnej budowy ciała
  • mężczyzna ma na głowie ciemną czapkę z daszkiem, ciemną koszulkę polo z krótkim rękawem, ciemne spodnie materiałowe- długie, ciemne obuwie sportowe, jest szczupłej budowy ciała
Powrót na górę strony