Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Dokonał oszustwa internetowego. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu poszukują sprawcy oszustwa, który podszywając się pod pracownika firmy energetycznej, włamał się na konto bankowe i wypłacił z niego pieniądze. Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęcia, prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa. Sprawca, podszywając się pod jedną ze znanych firm energetycznych, poinformował poszkodowaną o fikcyjnym zadłużeniu, dodatkowo uzyskał dostęp do jej konta bankowego. Swoim zachowaniem spowodował straty na łączną kwotę ok. 3050 zł.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. Może mieć on związek z tym zdarzeniem.

Każdy kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerem 47 77 123-11 oraz 47 77 140-28.

Łukasz Kędziora

Powrót na górę strony