Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu poszukują sprawcy kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło 23 września br. w jednej z poznańskich restauracji. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć - prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań - Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dowodu osobistego, prawa jazdy, oraz kilku tysięcy złotych gotówki. Zdarzenie miało miejsce 23 września br. w restauracji przy ul. Zamkowej w Poznaniu. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. Może mieć on związek z tym zdarzeniem.

Każdego, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości - prosimy o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 124-06 (prowadzący sprawę) lub czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 – dyżurnym komisariatu. 

Marta Mróz 

  • mężczyzna ma okrągłą twarz, ubrany jest w koszulkę typu polo, koloru granatowego, ciemną marynarkę, brązowe materiałowe spodnie oraz brązowe - skórzane buty z jasną podeszwą, na głowie ma czapkę z daszkiem koloru czarnego
Powrót na górę strony