Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzeń doszło 9 i 11 sierpnia br. w drogerii przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum na łączną kwotę kilku tysięcy złotych. Do zdarzeń doszło 9 i 11 sierpnia br. w drogerii przy ul. Bukowskiej w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Mężczyzna w wieku ok. 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, w dniu zdarzenia ubrany był w spodnie długości do kolan koloru czarnego i kurtkę dżinsową z napisami.    

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan grunwald@po.policja.gov.pl

Aktualizacja: Tożsamość mężczyzny została ustalona. 

Marta Mróz 

Powrót na górę strony