Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmują się sprawą kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia 2021r. przy ulicy Druskiennickiej 2 w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia br. przy ul. Druskiennickiej w Poznaniu. 

Kamery monitoringu zarejsterowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 136 23, 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz

  • mężczyzna ma ok 20 lat, ubrany w granatową bluzę, z kapturem założonym na głowę, szare, krótkie spodnie,  szare obuwie sportowe, na plecach worek - koloru ciemnego
  • mężczyzna ma ciemną koszulkę typu tshirt, ubrany w ciemne, dresowe spodnie, ciemną koszulkę, czapkę z daszkiem, ciemną maseczkę na twarzy
Powrót na górę strony