Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia br. na parkingu centrum handlowego przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia br. na parkingu centrum handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna przebywając na zewnątrz centrum handlowego z poziomu 0 rzucił butelką na poziom -1, gdzie znajduje się parking galerii. Butelka spadając, rozbiła szybę czołową pojazdu marki BMW.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112. Można też napisać e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

Powrót na górę strony