Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 9 czerwca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego portret pamięciowy został sporządzony przez policjantów z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu. Rozpoznajesz tę osobę? Skontaktuj się z nami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 9 czerwca br. w rejonie nowomiejskich osiedli. Sprawca skontaktował się telefonicznie ze starszą kobietą, podając się za funkcjonariusza Policji i oświadczył, że jej syn spowodował wypadek drogowy.

Oszust przekonywał kobietę, że konieczne jest przekazanie pieniędzy na poczet kaucji, aby mężczyzna uniknął odpowiedzialności za to zdarzenie. Zdezorientowana kobieta wierząc, że pomaga bliskiej osobie straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych oraz złotą biżuterię.   

Policjani z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. 

Wszystkich, którzy rozpoznają ten wizerunek, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112. Można też napisać e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

Powrót na górę strony