Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 19 lipca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci z Wildy zajmują się sprawą przywłaszczenia bagażu i kradzieży gotówki w kwocie kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 19 lipca br. o godzinie 14.10 przy ul. Czarnieckiego 4D w Poznaniu. Nieznany mężczyzna przywłaszczył dwie walizki turystyczne z rzeczami osobistymi zgłaszającej, a następnie porzucił je w Parku K. Marcinkowskiego.

Jak się okazało, zanim to zrobił z wnętrza torby podróżnej zabrał kilka tysięcy złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o telefoniczny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda  pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 47 77 125-12 – czynne całą dobę.

Marta Mróz 

  • mężczyzna jest szczupły, ma ciemny tshirt, krótkie jeansowe spodnie, sportowe buty i reklamówkę z napisem "carry" w kolorze czerwonym
Powrót na górę strony