Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ – Poszukiwany sprawca naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują sprawcy naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej dziewczyny. Do zdarzenia doszło 18 maja br. w tramwaju linii nr 12. Związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej dziewczyny. Do zdarzenia doszło 18 maja br. ok. godz. 19, w tramwaju linii numer 12, jadącego w stronę os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Kamera monitoringu zarejestrowała osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem. 

Podejrzewany wszedł do tramwaju na przystanku Most Teatralny. To mężczyzna w wieku ok. 50 lat, szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w koszule koloru niebieskiego w kratę, kamizelkę koloru szarego, jasne spodnie, na głowie miał szarą czapkę z daszkiem, a na twarzy maseczkę. Mężczyzna usiadł przodem w kierunku jazdy, przy oknie po lewej stronie, w środkowej części tramwaju.

Każdego kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Północy. Można dzwonić pod numery telefonu: 47 77 146-87 (prowadzący sprawę) lub 47 77 146-11 (dyżurny).

Dominika Pupkowska-Bral

 

Powrót na górę strony