Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów. Do zdarzenia doszło 30 maja br. w kolejce "Maltanka" w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością gotówki oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 30 maja br. w kolejce "Maltanka" na wysokości stacji Zwierzyniec.

Tam, nieznany mężczyzna korzystając z przejazdu kolejką wąskotorową dokonał kradzieży portfela jednego z pracowników. Obsługa widząc całe to zajście, zwróciła mężczyźnie uwagę. Ten, początkowo zaprzeczał, aby miał cokolwiek ukraść, jednak po chwili  zwrócił portfel z zawartością i oddalił się przed przyjadem policjantów z miejsca zdarzenia. 

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna ubrany jest w czerwoną bluzę z kapturem, z białym napisem na przodzie, jasne spodnie - dżinsy, sportowe buty, ma krótkie, brązowe włosy
  • mężczyzna ubrany jest w czerwoną bluzę z kapturem, z białym napisem na przodzie, jasne spodnie - dżinsy, sportowe buty, ma krótkie, brązowe włosy
Powrót na górę strony