Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na konto bankowe. Do zdarzenia doszło 10 marca br. w Poznaniu. Związek z tą sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na konto bankowe. Do zdarzenia doszło 10 marca br. na terenie Poznania. Sprawcy pokonali zabezpieczenia elektroniczne przy użyciu karty bankomatowej, a następnie włamali się do systemu bankowego i dokonali transakcji zbliżeniowych na łączną kwotę kilkuset złotych. 

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn i kobieta zarejestrowani na nagraniach monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna bardzo krótkie włosy, ciemna kurtka, sortowe spodnie, kobieta - jasne, kręcone włosy,  ubrana w ciemną kurtkę, i ciemne spodnie
  • mężczyzna bardzo krótkie włosy, ciemna kurtka, sortowe spodnie,
2 mężczyzna ciemne włosy zaczesane na jeden bok, niebieskie spodnie, ciemna kurtka z kołnierzem, ciemne buty
  • mężczyzna bardzo krótkie włosy, ciemna kurtka, sortowe spodnie,
2 mężczyzna ciemne włosy zaczesane na jeden bok, niebieskie spodnie, ciemna kurtka z kołnierzem, ciemne buty
Powrót na górę strony