Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży. Do zdarzenia doszło 18 marca br. w sklepie przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Związek ze zdarzeniem może mieć kobieta zarejestrowana na nagraniu z monitoringu. Prosimy o kontakt z Policją wszystkich, którzy znają jej tożsamość.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży. Do zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 18.00 w sklepie przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Związek ze zdarzeniem może mieć kobieta zarejestrowana na nagraniu z monitoringu.  

Osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Północ w Poznaniu pod numerami telefonów: 47 77 146-11, 47 77 146-13 - czynne całą dobę lub bezpośrednio do policjanta zajmującego się sprawą 47 77 146-39.

Marta Mróz 

  • kobieta w wieku ok 35-40 lat, normalnej budowy ciała,  włosy dłuższe ciemne, spięte od góry, ubrana w puchową kurtkę koloru miętowego, ciemną bluzę, niebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty, przez rękę ma przewieszoną jasną torebkę oraz papierową brązową torbę
Powrót na górę strony