Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 6 lutego 2021 r. w sklepie przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 6 lutego br. na  terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Sprawczyni ukradła towar o łącznej wartości kilkuset złotych.

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć młoda kobieta zarejestrowana na nagraniach monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • kobieta o długich ciemnych włosach,  ubrana w różową bluzę z kapturem, z trzema białymi lampasami, przez ramię ma przewieszoną białą zimową puchową kurtkę, czarne spodnie, czarne buty, w ręku trzyma jasną torebkę
  • kobieta o długich ciemnych włosach,  ubrana w różową bluzę z kapturem, z trzema białymi lampasami, przez ramię ma przewieszoną białą zimową puchową kurtkę, czarne spodnie, czarne buty, w ręku
Powrót na górę strony