Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 24 kwietnia 2021 r. w sklepie przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch sztuk markowych perfum. Do zdarzenia doszło 24 kwietnia br. ok. godziny 14.45 na  terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Sprawca ukradł towar o łącznej wartości kilkuset złotych.

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna zarejestrowany na nagraniach monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę, spodnie dżinsy, czapkę z daszkiem i maseczkę na twarzy zasłaniającą usta i nos
  • mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę, spodnie dżinsy, czapkę z daszkiem i maseczkę na twarzy zasłaniającą usta i nos
Powrót na górę strony